Kim jesteśmyWiele osób. Wiele historii. Wiele dróg. Jeden punkt wspólny. Chociaż nasze życia i doświadczenia różnią się, łączy nas jedno przeżycie. Moment, kiedy poznaliśmy Boga w pełni i uświadomiliśmy sobie, że On jest. Tu i teraz. I że możemy być blisko niego, czuć jego obecność, słyszeć jego głos. Wprowadził nas na drogę życia
i pokazał, co jest naszym przeznaczeniem.

 

Od momentu spotkania z Nim wszystko stało się nowe. Teraz jesteśmy znacznie dalej – w miejscu, z którego chcemy krzyczeć o jego dobroci, miłości i dzielić się tym, co dla nas zrobił. Wiemy, że czyni cuda; że kiedyś spędzimy z nim wieczność; że z nim wszystko potoczy się dobrze. I pragniemy, aby jak najwięcej ludzi również to wiedziało.

 

Jesteśmy chrześcijanami. Niektórzy z nas mają korzenie katolickie, niektórzy protestanckie, a jeszcze inni nie chodzili wcześniej do żadnego kościoła. Dziś tworzymy żywą społeczność ludzi, którzy postanowili nie tracić czasu na reformowanie wielowiekowych struktur wyrosłych na tradycjach ludzkich. Wolimy budować na czystym fundamencie, świadomi tego, że kiedy staniemy przed Bogiem twarzą w twarz, odpowiemy za każdą decyzję, jaką podjęliśmy w życiu.

 

Na tej stronie staramy się poruszyć najważniejsze kwestie, choć na pewno masz więcej pytań. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach.
Search